Зарабатываем деньги на улитках

Журналістка Нового каналу Надія Рагозіна дізналася, як побудувати «слизький бізнес»

– Я випробовувала три методи заробітку коштів на равликах. Перший шлях – равликовий масаж. Холодні та слизькі молюски застосовуються в косметології для висвітлення шкіри обличчя, надання їй пружності та еластичності. Попри високу цінову політику такої процедури, вона користується великою популярністю.  Другий метод заробітку – равликова ферма. Мінімальні вкладення та швидкий прибуток – такий собі «бізнес для лінивих». Ну і, звісно ж, равлики як продукт харчування. Їх приготування та доставка.

Україна минулого року була одним із найбільших експортерів равликів у світі. Їх не лише вирощують на спеціальних фермах, а й збирають у лісах. Якщо хочете скуштувати популярний делікатес, ви можете просто податися до лісу. Там ця «вишукана страва» повзає по деревах, і дістанеться вам абсолютно безкоштовно.

Cейчас смотрят

3

Ну, і якщо ви ще вагаєтесь стосовно того, чи вартий такий бізнес вашої уваги, то наведемо ще один аргумент – ця ніша на ринку ще не заповнена, і конкуренція невелика. Можливо, місце равликового короля вже чекає на вас.

Наскільки реально розпочати бізнес на слимаках для пересічної людини? Чи, можливо, для цього потрібна спеціальна освіта? І де шукати постачальників?  Вмикайте «Абзац!» на Новому каналі сьогодні о 18:00!

Смотрите новый проект  Нового Канала Тайный агент