Выпуск 18.06.2015

«Абзац!» 18 июня. Жара, зимние берцы и детские рогатки. Один июньский день на боевых позициях наших военных под Авдеевкой.

Выпуск ведут Михаил Шаманов и Андрей Шабанов.

Боевики не устают обсыпать «подарочками» украинскую армию. Только за последние сутки в зоне АТО открывали огонь – 79 раз! Почему в Донецкой области плачут деревья, как местные готовят себе могилы и чего не хватает украинским бойцам? Репортаж Насти Кошман!
Раніше тут жили люди, тепер це передова. Господарі будинку самі пожертвували своє майно солдатам. Там де колись був город – зараз окопи. А в них десантники, котрі щодня ризикують життям.

- О четвертій ранку почався обстріл і до шести ранку вони нас гатили. Два дні по нам і танки і міномети і артилерія працювали, спекотно було, натиск витримали, - говорить один з солдатів.

Наші бійці не лише воюють з бойовиками. Вони відчувають певну відповідальність за місцевих мешканців. Підгодовують, оберігають. В той же час і самим солдатам потрібна допомога. Проблеми з літньою формою зокрема. Небайдужі люди, які у зимку одягали наших хлопців, мабуть, і не підозрюють як воно воювати в плюс 30! Настя лише кілька годин провела на сонці у броніку і в голові паморочиться. А з солдатів сьомий піт сходить.