Выпуск 18.09.2015

«Абзац!» 18 вересня. Чим шокують кримські курорти туристів з Росії?

Випуск ведуть Анна Жижа та Михайло Шаманов.

Кримські татари відріжуть Крим від України. 20 вересня, тобто вже у неділю — вони обіцяють заблокувати усі дороги до окупованого півострова. І більше вантажівок із товарами туди не пропускати. А сьогодні найбільший китайський інтернет-магазин «AliExpress» відмовився обслуговувати кримчан. У графі, де треба ввести регіон для доставки, республіки Крим тепер немає.

Півтора року, як півострів — окупована територія! Як вони там без нас? Оля Манько та Максим Узол здійснили екстрим-тур Кримом. Звідки там з`явилися американські агенти та де місцеві ховають українські паспорти?

«Абзац!» — інформаційно-розважальна програма. Ексклюзивний проект, аналогів якому немає в Україні! З гумором, іронією, імпровізацією і практичною користю для глядача. «Абзац!» — результат об’єднання «Репортера» та «Піраній».

Ведучі – добродушний Михайло Шаманов і уїдливий дотепник Андрій Шабанов, недовірлива напориста Ганна Жижа і романтична інтелектуалка Ірина Волкова. Вони обговорюють, жартують, аналізують і, звісно ж, сперечаються. Подають події з несподіваного ракурсу і по шматочках складають цілісну картину дня.

Щоб подивитися сюжет «Чим шокують кримські курорти туристів з Росії?» проекту «Абзац!» від 18 вересня на сайті Нового каналу онлайн безкоштовно, клікніть на відеоролик.

Онлайн можна подивитися сюжет «Рейд «Абзацу!» шкільними їдальнями» проекту «Абзац!» від 18 вересня на сайті Нового каналу онлайн.

Дивись онлайн безкоштовно сюжет «Жителі цього українського міста рвуться назад до Радянського Союзу!» проекту «Абзац!» від 18 вересня.